USD
EURO
ALTIN
istanbul escort |

Jilta’dan Türkiye’ye teşekkür

Kosova Parlamentosunun iki Türk milletvekilinden biri olan Fidan Brina Jilta  Korona virüs ile mücadelede başta Kosova olmak üzere, Balkan ülkelerini yalnız bırakmayan Türkiye’ye teşekkür etti. Batı dünyası Korona virüs ile mücadelede Balkanlar’ı kaderine terk ederken, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Balkanların yardımına koştu. Türk Silahlı Kuvvetlerine ait uçak bir gün içerisinde, Sırbistan, Bosna Hersek, […]

Jilta’dan Türkiye’ye teşekkür
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kosova Parlamentosunun iki Türk milletvekilinden biri olan Fidan Brina Jilta  Korona virüs ile mücadelede başta Kosova olmak üzere, Balkan ülkelerini yalnız bırakmayan Türkiye’ye teşekkür etti.

Batı dünyası Korona virüs ile mücadelede Balkanlar’ı kaderine terk ederken, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Balkanların yardımına koştu. Türk Silahlı Kuvvetlerine ait uçak bir gün içerisinde, Sırbistan, Bosna Hersek, Karadağ, Kuzey Makedonya ve Kosova’ya sağlık malzemelerinin teslimini gerçekleştirdi.

Kosova Parlamentosunun iki Türk milletvekilinden biri olan Fidan Brina Jilta, Türkiye’nin her zaman Kosova’nın ve Balkanların yanında olduğuna dikkat çekerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, tüm Türkiye’ye teşekkür etti.

Jilta; “ Anavatanımız Türkiye her zaman ve her konuda bizlerin yanında yer aldı. Korona virüs ile mücadelede de Kosova’nın ve Balkanların gerçek dostu olduğunu bir kez daha gösterdi. Başta, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar olmak üzere tüm Türkiye yönetimine, Kosova Türk Toplumu ve Kosova halkı adına teşekkür ediyorum. Dağıtımı gerçekleştiren, her zaman bizlerin yanında olan kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin değerli mensuplarına şükranlarımı arz ediyorum. Bu vesile ile Türkiye’de Korona virüs nedeniyle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum” dedi

YORUMLAR


    0 YORUM