USD
EURO
ALTIN
istanbul escort |

“Birlikte daha nice güzel başarılara imza atacağız”

KDTP Genel Başkanlığı seçimlerine tek aday olarak giren ve partinin yeni genel başkanı seçilen Fikrim Damka bir teşekkür mesajı yayınladı. Damka “An itibariyle yeni bir döneme başlamış bulunmaktayız” dedi KDTP Genel Başkanı Fikrim Damka’nın mesajı şu şekilde; “Başarı birlikte gelecek” sloganıyla çıktığımız bu kutlu yolda partimizin delegelerinin oylarıyla genel başkanlığa seçilmiş bulunmaktayım. Halkımızdan aldığımız güçle; […]

“Birlikte daha nice güzel başarılara imza atacağız”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

KDTP Genel Başkanlığı seçimlerine tek aday olarak giren ve partinin yeni genel başkanı seçilen Fikrim Damka bir teşekkür mesajı yayınladı. Damka “An itibariyle yeni bir döneme başlamış bulunmaktayız” dedi

KDTP Genel Başkanı Fikrim Damka’nın mesajı şu şekilde;

“Başarı birlikte gelecek” sloganıyla çıktığımız bu kutlu yolda partimizin delegelerinin oylarıyla genel başkanlığa seçilmiş bulunmaktayım.

Halkımızdan aldığımız güçle; sizlerin güven ve destekleriyle, toplumumuza hizmet etme bilinciyle çıktığımız bu kutlu yolda, sizlerin sesi olmaya, toplumumuzun haklarını savunmaya, aydınlık yarınlar için mücadele etmeye devam edeceğiz. Eğitimden ekonomiye, sağlıktan gençliğe, kültür ve sanattan spora kadar birçok alanda toplumumuz için çalışacağız.

Parti olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukların farkındayız. An itibariyle halkımızın partimizden talepleri ve beklentileri doğrultusunda yeni bir döneme başlatmış bulunmaktayız. Gelişen dünya düzenine uyum sağlayarak, yenilikçi fikirlerle, halkımızla el ele vererek kimliğimize, dilimize ve kültürümüze sahip çıkacağız.

Başarıya ancak ve ancak birlikte ulaşabileceğimiz inancıyla, halkımızın her kesimini kucaklayacak, üyelerimizin aktif katılımlarını sağlayarak kutlu yürüyüşümüze devam edecek, sizlerle birlikte daha nice güzel başarılara imza atacağız.

Yeni dönemde; yeni fikirlerle, üstün tecrübelerimizi harmanlayarak, sizlerle birlikte partimize ve geleceğimize sahip çıkacağız.

Bu süreçte beni destekleyen ve yanımda olan tüm dostlarıma, çalışma arkadaşlarıma, parti sempatizanlarımıza ve halımıza sonsuz şükranlarımı sunarım.

YORUMLAR


    0 YORUM