USD
EURO
ALTIN
istanbul escort |

Bozkurtları gören çakallar dağıldı!

Kendilerini “Kosova Kadınlar Ağı” olarak tanımlayan ve sayıları bir elin parmaklarını geçmeyen bir avuç çapulcu, Bozkurt işareti ve Mehmetçik selamını görünce çil yavrusu gibi dağıldı. Sözde grubun temsilcileri bugün gündüz saatlerinde Ulusal Tiyatro önünde, YPG/PKK terör örgütüne destek içeren  bir protesto düzenlemek istedi. Ellerinde “Rojava için diren” pankartı taşıyan çapulcular, Türkiye’nin Barış Pınarı Harekatını protesto […]

Bozkurtları gören çakallar dağıldı!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kendilerini “Kosova Kadınlar Ağı” olarak tanımlayan ve sayıları bir elin parmaklarını geçmeyen bir avuç çapulcu, Bozkurt işareti ve Mehmetçik selamını görünce çil yavrusu gibi dağıldı.

Sözde grubun temsilcileri bugün gündüz saatlerinde Ulusal Tiyatro önünde, YPG/PKK terör örgütüne destek içeren  bir protesto düzenlemek istedi. Ellerinde “Rojava için diren” pankartı taşıyan çapulcular, Türkiye’nin Barış Pınarı Harekatını protesto ederken, Kürtlere’de soykırım yapıldığını iddia etti. Organizasyon düzenleyicisi İgballe Rugova daha da ileri giderek Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, Sırp kasabı Miloşeviç ile aynı kategoriye koydu.

Hiçbir etnik ayrım gözetmeksizin her zaman Kosova’nın yanında olan Türkiye’ye karşı yürütülen bu iftira kampanyasına en güzel yanıtta, Türkiye ile Kosova arasında bir köprü görevi yürüten Kosovalı Türklerden geldi.

Olay yerinde bulunan Türkler, Bozkurt işareti ve asker selamı ile sayıları bir elin parmaklarını geçmeyen iftiracıları protesto ederken, eylemlerine destek bulamayan grup ise kısa sürede olay yerinden ayrıldı.

YORUMLAR


    0 YORUM