USD
EURO
ALTIN
istanbul escort |

Damka Kurti ile görüştü

6 Ekim Erken Genel seçimlerinde KDTP adayları içerisinde en yüksek oyu alarak yeniden milletvekili seçilen Fikrim Damka, seçimlerin galibi Vetëvendosje Hareketi lideri Albin Kurti ile görüştü. KDTP Milletvekili Fikrim Damka görüşme ile ilgili şu açıklamayı yaptı; “Bugün 6 Ekim Genel seçimlerinin galibi Vetëvendosje Hareketi lideri Sn. Albin Kurti ile buluşarak, ülkemizdeki son güncel konular, Kosova’daki […]

Damka Kurti ile görüştü
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

6 Ekim Erken Genel seçimlerinde KDTP adayları içerisinde en yüksek oyu alarak yeniden milletvekili seçilen Fikrim Damka, seçimlerin galibi Vetëvendosje Hareketi lideri Albin Kurti ile görüştü.

KDTP Milletvekili Fikrim Damka görüşme ile ilgili şu açıklamayı yaptı; “Bugün 6 Ekim Genel seçimlerinin galibi Vetëvendosje Hareketi lideri Sn. Albin Kurti ile buluşarak, ülkemizdeki son güncel konular, Kosova’daki Türk toplumunun çıkarları ve hakları, temsiliyetimizin devamı, Kosova-Türkiye ilişkileri hakkında istişarelerde bulundum.

Ülkemizin geleceği açısından önemli siyasi kararların alınacağı bu yeni dönemde Kosova Türkleri olarak ülkemizin geleceği için ulusal ve toplumsal çıkarlarımızı göz önünde bulundurarak üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmeye hazır olduğumuzu bildirdim.
Bundan sonraki süreçte de Kosova’nın kalkınması, yaşam şartlarının iyileştirilmesi ve Kosova-Turkiye ilişkilerinin güçlendirilmesi hususlarında,Türk toplumunun siyasi arenada aktif rol almaya devam edeceğini belirttim.

Türk toplumu olarak Kosova siyasetinde şahsımın önderliğinde partimizin yeni ve güçlü vizyonuyla Anayasal çerçevede toplumumuza tanınan haklarımızı koruyacağımıza ve yeni fikirlerle siyasetteki üstün tecrübemizle ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacağımıza inancım tamdır.
Sn. Kurti’ye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim”

YORUMLAR


    0 YORUM