USD
EURO
ALTIN
istanbul escort |

“Destekleriniz bizlere yeni sorumluluklar yükledi”

6 Ekim’de yapılan erken genel seçimlerde, KDTP Genel Başkan Adayı Fikrim Damka, Prizren sandıklarında rakiplerine büyük bir fark atarken, kendisini yol arkadaşı ve bir diğer milletvekili olan Müferra Şinik izledi. Şinik, başta Genel Başkan Mahir Yağcılar olmak üzere tüm rakiplerini geride bıraktı ve en yakın rakibine 300 fark atarak ikinci sırada yer aldı. 15 yıldır […]

“Destekleriniz bizlere yeni sorumluluklar yükledi”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

6 Ekim’de yapılan erken genel seçimlerde, KDTP Genel Başkan Adayı Fikrim Damka, Prizren sandıklarında rakiplerine büyük bir fark atarken, kendisini yol arkadaşı ve bir diğer milletvekili olan Müferra Şinik izledi. Şinik, başta Genel Başkan Mahir Yağcılar olmak üzere tüm rakiplerini geride bıraktı ve en yakın rakibine 300 fark atarak ikinci sırada yer aldı. 15 yıldır Kosova Türk Toplumunu parlamentoda temsil eden ve ‘abla’ unvanını alan Şinik yayınladığı bir mesaj ile seçmene teşekkür ederken; “Hizmetlerimiz karşılığı verdiğiniz destekler ile bizlere yeni sorumluluklar yüklediniz” dedi

KDTP Genel Başkan Yardımcısı Müferra Şinik’in açıklaması şu şekilde; “Saygıdeğer seçmenlerimiz ve aziz toplumumuzun kıymetli fertleri; dün gerçekleştirilen erken genel seçim sonuçlarının toplumumuz, ülkemiz ve bölgemiz adına hayırlara vesile olmasını dilerim. Erken genel seçimlere sağladığınız katılım ve sergilediğiniz duyarlılığın fazlasıyla takdir edilecek seviyede olduğunu belirtirken, seçim süreci boyunca şahsıma inanan ve desteğini esirgemeyen tüm seçmenlerimize en içten duygularımla teşekkür ederim.
Seçim süreci boyunca, azmimizi ve başta toplumumuz olmak üzere milletimize hizmet arzumuzu pekiştiren en önemli unsur şüphesiz siz değerli seçmenimizin seviyeli ve bilinçli yaklaşımı olmuştur.
Bu süreçte fark yaratabilme lütfuna sahip olabildiysek, bu durum seçmenimizin seviyeli ve bilinçli tutumunun sayesindedir. Seçim sürecinde gurur duyduğum bir unsur var ise o da seçmenimizin sözkonusu tutumudur.
Sizlerin desteği sayesinde Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren’den iki milletvekili çıkartarak, toplumumuza yaptığımız hizmetlerin, yine toplumumuz tarafından şahsıma daha büyük bir sorumluluk olarak döndürülmesi,  önümüzdeki dönemde daha büyük bir azimle sunacağımız hizmetlere ve toplumumuzun haklarının savunucusu olacağımıza olan inancının göstergesidir.
Bu vesileyle seçim sürecinde yürüdüğümüz yolda şahsımın yanında duran tüm seçmenimize sundukları güvenden dolayı teşekkür ederken, çalışma arkadaşlarımızın çabalarının, gözlemcilerimiz ve sandık görevlilerimizin sergilediği dikkatin takdir edilecek düzeyde olduğunu belirtmek isterim.”

YORUMLAR


    0 YORUM