USD
EURO
ALTIN
istanbul escort |

Krasnic; “Allah Mehmetçiğimizi korusun”

Barış Pınarı Harekatına Türk Dünyasının her köşesinden destek yağmaya devam ediyor. Kosova’nın tek Türk Belediye Başkanı olan Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasnic Kosova Türk Temsil heyet Başkanlığını ziyaret ederek Mehmetçiğe başarılar diledi. Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasnic beraberindeki belediye yöneticileriyle birlikte, Kosova Türk Temsil Heyet Başkanı Albay Numan Baş’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Albay Numan […]

Krasnic; “Allah Mehmetçiğimizi korusun”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Barış Pınarı Harekatına Türk Dünyasının her köşesinden destek yağmaya devam ediyor. Kosova’nın tek Türk Belediye Başkanı olan Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasnic Kosova Türk Temsil heyet Başkanlığını ziyaret ederek Mehmetçiğe başarılar diledi.

Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasnic beraberindeki belediye yöneticileriyle birlikte, Kosova Türk Temsil Heyet Başkanı Albay Numan Baş’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Albay Numan Baş nezdinde Barış Pınarı Harekatına katılan Mehmetçikleri kutlayan Krasnic, görev başında bulunan er ve erbaşlara başarılar diledi.

Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasnic; “ Bu mücadelede canlarını feda eden kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, başta aileleri olmak üzere tüm anavatanımıza başsağlığı diliyoruz. Güçlü Türkiye demek, güçlü Kosova demek. İnanıyoruz ki anavatanımızın bu zor günlerinde üstesinden gelecek ve hainleri birer birer temizleyecek, Allah kahraman ordumuzu korusun ve yardımcısı olsun”  şeklinde duygularını dile getirdi.

YORUMLAR


    1 YORUM

    • Abdullah Parlaktürk 14 Ekim 2019

      Abdülhadi beye teşekkür ederiz Türkün dostu türk'dür

      Cevapla