USD
EURO
ALTIN
istanbul escort |

Priştine şubesinden Yağcılar’a ihtar

KDTP şubelerinden Genel Başkan Mahir Yağcılar’a üst üste çağrılar gelmeye devam ediyor. Prizren şubesinden sonra Priştine şubesi de bir açıklama yaptı ve Yağcılar’ı acilen seçimleri yapmaya davet etti. KDTP Priştine Şubesinin açıklaması şu şekilde; Bilindiği üzere KDTP tarafından parti içi seçim sürecinin tamamlanması için MSK’dan (KQZ) 4 aylık bir ek süre istenmişti. Tüm şubelerin yeni […]

Priştine şubesinden Yağcılar’a ihtar
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

KDTP şubelerinden Genel Başkan Mahir Yağcılar’a üst üste çağrılar gelmeye devam ediyor. Prizren şubesinden sonra Priştine şubesi de bir açıklama yaptı ve Yağcılar’ı acilen seçimleri yapmaya davet etti.

KDTP Priştine Şubesinin açıklaması şu şekilde;

Bilindiği üzere KDTP tarafından parti içi seçim sürecinin tamamlanması için MSK’dan (KQZ) 4 aylık bir ek süre istenmişti. Tüm şubelerin yeni yönetim kurulu ve başkanlarının seçilmesinden sonra parti organlarının kurulması beklenirken, mevcut genel başkan parti meclisinde yer alacak olan delegeleri davet etmemiş hatta erken genel seçimlerin ilanına kadar şube başkanlarıyla bile temasa geçmemiştir. Yaşanan tüm bu yakışıksız olaylar KDTP’nin seçim sürecinde zarar görmemesi için gündeme getirilmemiş ancak yapılan ertelemeye rağmen hala mevcut genel başkanın parti tüzüğünün kendisine yüklediği sorumluluğu yerine getirmemekte ısrar etmesi, partimizin geleceğini tekelinde tutup kendi çıkarları doğrultusunda yönetmeye çalışması üzere hukuki yollara başvurulacağını sizinle paylaşmak isteriz.

KDTP Priştine Şubesi
Yönetim Kurulu

YORUMLAR


    0 YORUM